Obytné kontajnery

 

Celoročné obytné pavilóny vyrobené zo sendvičových panelov dostupné v našej širokej ponuke sú dobrou alternatívou k tradičným domom. Obytné kontajnery sú ideálne ako domy pre zamestnancov, ale aj ako pavilóny pre hostí, hostely, letné a turistické chaty. Môžu byť tiež použité ako mobilné kancelárie alebo detské domovy pre obete katastrof.

pawilon mieszkalny

Obytné kontajnery – výhody

Obytné pavilóny vyrobené našou spoločnosťou sa vyznačujú atraktívnym a moderným dizajnom, pevnou konštrukciou, vysokou odolnosťou a schopnosťou prispôsobiť rozmery, farby a vybavenie. podľa individuálnych potrieb zákazníka. Obytné kontajnery nie sú ničím iným ako pevným a odolným obytným priestorom s vysokou pevnosťou a neobmedzenými možnosťami zväčšenia úžitkovej plochy budovy. Pavilóny sú lacnejšie ako napríklad garsónky a ich úžitková plocha je rozlohou podobná. Je tiež potrebné zdôrazniť, že obytné kontajnery sú vyrobené zo sendvičových panelov, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi parametrami prechodu tepla – v lete sú chladné a v zime teplé, takže v nich vďaka ich vykurovaniu môžete bývať aj na jeseň a v zime. Okrem toho sú odolné a odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Obytné pavilóny – technológia výroby

Vďaka inovatívnemu systému spracovania sú obytné kontajnery dostupné v našej ponuke tesné a nie je možné ich únik. Steny obytných pavilónov sú vyrobené zo stenového sendvičového panelu s polystyrénovým alebo polyuretánovým jadrom alebo minerálnou vlnou a ukončené oceľovým plechom vo farbe ladiacej so zákazníkom. Podlahu tvorí sendvičový panel z polyuretánu vystužený podšívkou OSB a PVC. Okrem toho sú obytné pavilóny vybavené kvalitnými oknami a dverami a majú potrebnú elektroinštaláciu so svietidlom, vypínačom, zásuvkou a poistkovou skrinkou, ako aj ventilačnými mriežkami. Na želanie klienta inštalujeme aj ohrievače, alarmy, rolety, kúpeľňu s kotlom a WC, kuchyne a mnoho ďalších prvkov.

Prečo sa oplatí staviť na obytné kontajnery?

Izolované obytné pavilóny , ktoré ponúka naša spoločnosť, sa vyznačujú predovšetkým vysokým štandardom spracovania, pohodlím a estetikou, ako aj schopnosťou prispôsobiť každý kontajner na individuálne potreby zákazníka a schopnosť presunúť ich kamkoľvek. Pavilóny sa veľmi dobre osvedčia ako pohodlná a mimoriadne funkčná štruktúra, ktorú si zákazník bude môcť umiestniť kdekoľvek. Pevná štruktúra a spoľahlivé spracovanie s dôrazom na každý detail navyše výrazne zníži množstvo budúcich údržbových prác. Obytné kontajnery tiež „produkujú“ menej úhynu pri tvorbe v porovnaní s tradičnou konštrukciou a stávajú sa čoraz obľúbenejšou voľbou medzi zákazníkmi, ktorí hľadajú priestor pre seba alebo svojich zamestnancov.