Kancelárske kontajnery pavilóny

 

V našej ponuke klient nájde kancelárske kontajnery so všestranným využitím vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú plne prispôsobené jeho preferenciám, a to v pokiaľ ide o farby, ako aj rozmery. Podľa potreby klienta môžu byť ponúkané kancelárske pavilóny vybavené ďalšími prvkami.

kontenery biurowe

Kancelárske kontajnery – moderná kancelária za každých podmienok

Takmer každá spoločnosť a podnik potrebuje kancelárske priestory, bohužiaľ čoraz častejšie môže byť vybavovanie dočasnej kancelárie, napr. na stavbe, problematické. Využitím ponuky hotových kancelárskych kontajnerov môže investor výrazne znížiť náklady, ktoré by mu vznikli v súvislosti s prenájmom takejto kancelárie alebo so žiadosťou o stavebné povolenie na budovu určenú pre kanceláriu. Kancelárske kontajnery sú preto ideálnym riešením pre spoločnosti, ktoré potrebujú mobilný pracovný priestor. Celoročne kancelárske pavilóny v našej ponuke sú zariadenia, ktoré sú plne prispôsobené na príjem zákazníkov, čo môže byť vynikajúcou alternatívou k tradičným kanceláriám. Celoročné prenosné kontajnery sa vyznačujú predovšetkým nízkymi nákladmi na údržbu, ako aj parametrami a vzhľadom zodpovedajúcim očakávaniam zákazníkov a konkurencieschopnými cenami.

Kancelárske pavilóny – vysoká kvalita a spoľahlivosť

Celoročné kancelárske kontajnery vyrobené našou spoločnosťou spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Okrem toho sú v porovnaní so štandardnými budovami oveľa praktickejšie a plne prispôsobené individuálnym potrebám zákazníkov a ich vysoká kvalita a životnosť sa nelíšia od tradičných kancelárií. Vďaka použitiu inovatívnych fasádnych systémov majú kontajnery dodávané na trh elegantný a mimoriadne atraktívny vzhľad. Vďaka inovatívnemu systému spracovania sú navyše naše kancelárske pavilóny tesné a neexistuje možnosť úniku. Dôležité je, že máme špeciálne vybavenie, pomocou ktorého dodávame produkt zakúpený zákazníkom na ľubovoľné miesto v krajine ním označenej. Okrem toho je možné modulárne pavilóny ľubovoľne kombinovať a vytvárať tak väčší a pohodlnejší kancelársky priestor a možno ich ľahko prepravovať na akékoľvek miesto.

Technológia výroby kancelárskych kontajnerov

Ponúkané kancelárske pavilóny sú vyrobené z kvalitných sendvičových panelov 1. stupňa. Steny kancelárskych pavilónov sú vyrobené zo sendvičového panelu pokrytého pozinkovaným plechom s polyuretánovým alebo polystyrénovým jadrom alebo minerálnou vlnou, zatiaľ čo podlaha – z polyuretánového sendvičového panelu vystuženého OSB a PVC podšívkou. Strecha takéhoto kontajnera je jednostranná. Okrem toho majú kancelárske kontajnery okná a dvere a tiež kompletnú elektroinštaláciu – žiarovky, zásuvky, poistky a vetracie mriežky. Podľa potreby zákazníka môžu mať nami vyrobené pavilóny akúkoľvek veľkosť a farbu. Na želanie zákazníka inštalujeme tiež rolety, alarmy, monitorovacie systémy, ohrievače, vodovodné inštalácie, kúpeľňu, kuchyňu a mnoho iného vybavenia – podľa potreby.