Pavilóny a kontajnery sú čoraz populárnejšie hlavne vďaka širokej škále aplikácií a možnosti akejkoľvek konfigurácie. v závislosti od potrieb zákazníka. Ako výrobca kontajnerov pôsobíme na trhu už viac ako 20 rokov a neustále poskytujeme našim klientom zariadenia, ktoré sa používajú predovšetkým na obchodné a servisné, kancelárske a bytové účely, ako aj na zabezpečenie a stavbu .

Výrobca kancelárskych, bytových a iných kontajnerov

Naša mimoriadne bohatá ponuka zahŕňa moderné a precízne vyrobené kancelárske kontajnery, komerčné kontajnery, obytné kontajnery, sanitárne kontajnery, stavebné kontajnery a vrátnice / vrátnice . Máme inovatívnu technologickú linku na spracovanie kovov, vďaka ktorej sú naše kontajnery tesné a neexistuje možnosť úniku. Ponúkame možnosť výberu ľubovoľných rozmerov predmetov, farby plechov a typu stenových panelov. Okrem toho je možné inštalovať mnoho ďalších prvkov vybavenia v závislosti od potrieb zákazníka. Ako popredný výrobca kontajnerov zabezpečujeme nielen vysokú kvalitu našich výrobkov, ale dbáme aj na najvyšší štandard služieb zákazníkom.

Pavilóny ideálne na dlhodobé používanie

Sme špecialisti na vytváranie pavilónov s všestranným využitím. Vďaka enormnému nasadeniu a dlhoročným skúsenostiam v priemysle nám dôverovalo veľa zákazníkov, ktorých skupina sa systematicky rozrastá. Pri našej práci sa zameriavame iba na kvalifikovaných zamestnancov a ich vedomosti a skúsenosti, ako aj na najkvalitnejšie materiály použité pri stavbe prevádzok. Vďaka tomu sú naše kancelárske pavilóny, obchodné pavilóny, obytné pavilóny, sanitárne pavilóny, postavené pavilóny a vrátnice / vrátnice čoraz viac oceňované nielen podnikateľmi, ale aj organizátormi rôznych typov podujatí a stavebnými spoločnosťami. Pre naše perfektne pripravené kontajnery sú charakteristické okrem iného aj tieto pevnosť, vysoká odolnosť proti nepriaznivým vplyvom prostredia a atraktívny vzhľad po mnoho rokov.

Za čo si nás naši zákazníci obzvlášť vážia?

Kontajnery ponúkané našou spoločnosťou sú atraktívne z vizuálneho aj praktického hľadiska. Váži si nás široká škála klientov vrátane pre:

N

Predaj kvalitných celosezónnych kontajnerov

Od začiatku našej činnosti bolo naším hlavným cieľom poskytnúť zákazníkom zastupujúcim rôzne priemyselné odvetvia kontajnery najvyššej kvality.

N

Možnosť úpravy podľa individuálnych preferencií

Na žiadosť klienta vyrábame pavilóny v akejkoľvek farbe a veľkosti. Ďalej inštalujeme žalúzie, kúrenie, alarmy, kúpeľňu, WC, kuchyňu, monitorovacie systémy a mnoho ďalších prvkov.

N

Profesionálne poradenstvo a komplexná podpora

Radi pomôžeme pri výbere optimálneho riešenia pre klienta. Po kontaktovaní nás dostane klient odpoveď na otázku, ktorý typ kontajnera bude pre jeho odvetvie najvhodnejší.

N

Krátke dodacie lehoty a konkurencieschopné ceny

Vďaka vysokej efektivite výroby kontajnerov ponúkame našim klientom krátky čas na vybavenie objednávky, ako aj vysokú kvalitu a estetiku za atraktívne ceny.

N

Lacná preprava kontajnerov na akékoľvek miesto

Preprava kontajnerov vyžaduje príslušné vybavenie. Vďaka vlastnej preprave pomocou žeriavu HDS sa naše kontajnery dostávajú k zákazníkom z celej krajiny.

Sme dôveryhodným výrobcom kontajnerov. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, aby ste sa podrobne oboznámili s našou ponukou!