kontenery biurowe

kancelárske kontajnery

V našej ponuke klient nájde kancelárske kontajnery vyrobené z vysoko kvalitných materiálov so všestranným využitím, ktoré sú plne prispôsobené jeho preferenciám, čo sa týka farebnosti aj rozmerov. Podľa potreby klienta môžu byť ponúkané kancelárske pavilóny vybavené ďalšími prvkami.

kontener handlowy

obchodné kontajnery

Ako nezávislý výrobca moderných sendvičových panelových kontajnerov ponúkame elegantné komerčné kontajnery , ktoré sa vyznačujú solídnym spracovaním a jedinečnou funkčnosťou. Ponúkame celoročné pavilóny, ktoré sú veľmi dobre izolované – v lete chladné a v zime teplé. Môžu byť vybavené klimatizáciou, alarmom, kúrením.

pawilon mieszkalny

obytné kontajnery

Celoročné obytné pavilóny vyrobené zo sendvičových panelov dostupné v našej širokej ponuke sú dobrou alternatívou k tradičným domom. Obytné kontajnery sú ideálne ako domy pre zamestnancov, ale aj ako pavilóny pre hostí, hostely, letné a turistické chaty. Môžu byť tiež použité ako mobilné kancelárie alebo detské domovy pre obete katastrof.

kontenery budowlane

stavebné kontajnery

Stavebné kontajnery sa najčastejšie zobrazujú ako jednotlivé moduly, ktoré sa používajú predovšetkým na stavbách. Podľa potreby môžu plniť mnoho funkcií. V našej bohatej ponuke nájdete solídne postavené stavebné pavilóny , ktoré spĺňajú všetky požiadavky a sú najvyššej kvality.

kontenery sanitarne

sanitárne kontajnery

Sanitárne pavilóny sú veľmi dobrým riešením pre staveniská a športové zariadenia. Rovnako dobre fungujú pri organizovaní hromadných akcií, ako aj v táboroch a kempingoch. Vyrábame nepriepustné sanitárne kontajnery pre klientov z celej krajiny, ktoré vytvárajú funkčné sociálne zariadenia.

stróżówki portiernie

Vrátnice / recepcie

Mnoho rokov vyrábame a predávame celoročné vrátnice pre klientov z celého Poľska. Zariadenia sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, širokej škále farieb a vybavenia a sú prispôsobené individuálnym potrebám zákazníka. Naše vrátnice sú navyše izolované a vybavené kompletnou elektroinštaláciou.