Vonkajšie rolety

 

 

Vonkajšie fasádne žalúzie s moskytiérami v adaptívnom systéme sú určené hlavne na použitie v pavilónoch a kontajneroch. Výhodou týchto výrobkov je nepochybne to, že nezasahujú do súčasného stavu budovy, pretože nevyžadujú špeciálnu prípravu na inštaláciu a nie sú integrované s oknom. Vďaka tomu môže byť kedykoľvek rozhodnuté o inštalácii roliet do adaptívneho systému. Tieto riešenia je možné namontovať na okenný stolár (do výklenku) alebo priamo na stenu.

 

rolety do pawilonów

Farba

alarm do pawilonu

Vysoko kvalitné komponenty

Roletový záves sa skladá z profilov z vysoko kvalitného hliníkového plechu plnených polyuretánovou penou, ktoré majú v systéme špeciálne dvojvrstvové laky. Vďaka tomu sú odolnejšie voči oderu a poveternostným podmienkam.

sterowanie rolet do pawilonu

Ovládanie z telefónu

Vonkajšie rolety je možné ovládať aj pomocou aplikácie nainštalovanej v našom smartfóne. Za týmto účelom by sme si mali nainštalovať bezplatnú aplikáciu a kúpiť si „Inteligentnú riadiacu jednotku“, ktorá by mala byť pripojená k domácej sieti Wi-Fi.

system alarmowy do pawilonu

Sieťka proti komárom

Vonkajšie rolety môžu byť voliteľne vybavené systémom proti komárom. Sieť proti komárom sa dá vytiahnuť, aj keď je v kazete ukryté brnenie uzáveru. Táto možnosť výrazne zvyšuje funkčnosť našej externej rolety.