Sanitárne kontajnery

 

Sanitárne pavilóny sú veľmi dobrým riešením pre staveniská a športové zariadenia. Rovnako dobre fungujú pri organizovaní hromadných akcií, ako aj v táboroch a kempingoch. Vyrábame nepriepustné sanitárne kontajnery pre klientov z celej krajiny, ktoré vytvárajú funkčné sociálne zariadenia.

kontenery sanitarne

Sanitárne kontajnery – viacúčelové zariadenia

Ponúkame najkvalitnejšie sanitárne pavilóny , ktoré vyhovujú požiadavkám zákazníkov hľadajúcich riešenia v oblasti estetických sociálnych zariadení – vč. na stavbách, hromadných akciách, ako aj na koncertoch, táboroch a táboroch. Sú tiež veľmi dobrým riešením pre kancelárie, budovy, šatne a obytné kontajnery. Sanitárne kontajnery sú tiež ideálne na kúpanie, ihriská a sklady. Výrobky, ktoré ponúkame, sa vďaka svojej pevnej konštrukcii a kvalitnej povrchovej úprave svojím štandardom nelíšia od tradičných sanitárnych miestností. Náš kvalifikovaný a profesionálny tím zaručuje našim zákazníkom kontajnery najvyššej kvality a úplnú spokojnosť s vybavením.

Pevné sanitárne pavilóny v lete chladno, v zime teplo

Sanitárne pavilóny , ktoré ponúka naša spoločnosť, sú veľmi dobre izolované. Vďaka inovatívnemu systému spracovania sú naše kontajnery nepriepustné a nemôžu unikať. Každý z pavilónov je navyše vybavený kompletnou elektroinštaláciou (osvetlenie, zásuvky, kúrenie). Nami vyrábané sanitárne kontajnery môžu mať v závislosti na potrebách zákazníka ľubovoľnú veľkosť a samotný proces ich výroby a dodania je mimoriadne rýchly a efektívny. Okrem toho tiež ponúkame našim klientom možnosť výberu akejkoľvek farby plechov, stien a dverí. Ďalej zabezpečujeme vlastnú lacnú prepravu kontajnerov, ktorej cena je s každým zákazníkom individuálne telefonicky dohodnutá.

Moderné pavilóny pre náročných

Ponuka našich sanitárnych pavilónov splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nami vyrábané sanitárne kontajnery môžu mať akúkoľvek veľkosť, podľa potreby, a samotný proces ich výroby a dodávky sa uskutočňuje veľmi rýchlo a efektívne. Navyše, každý z nami vyrábaných sanitárnych kontajnerov môže byť ľubovoľne konfigurovaný a vybavený ďalšími prvkami podľa potrieb zákazníka. Na požiadanie okrem iného inštalujeme rolety a vybavenie kúpeľne. Je tiež možné vybaviť pavilóny ďalšími oknami a kancelárskym / šatňovým nábytkom. Vytvárame dámske a pánske sanitárne kontajnery a ponúkame tiež mnoho doplnkového vybavenia, napríklad klimatizáciu alebo doplnkové dvere. Sanitárny pavilón pre mužov a ženy môže mať navyše samostatné zóny a vstupy. Naše kontajnery majú konkurencieschopné ceny prispôsobené rozpočtu klienta.