Vrátnice / recepcie

Mnoho rokov vyrábame a predávame celoročné recepčné chaty pre klientov z celého Poľska. Zariadenia sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, širokej škále farieb a vybavenia a sú prispôsobené individuálnym potrebám zákazníka. Naše vrátnice sú navyše izolované a vybavené kompletnou elektroinštaláciou.

stróżówki portiernie

Vrátnice – moderné a funkčné objekty

Celoročná modulárna vrátnica je objekt s mnohými výhodami – z pohľadu investora aj zamestnanca. Majú široké použitie, okrem iných v priemysle a obchode. Vďaka svojej spoľahlivosti, funkčnosti a ľahkej preprave sú tieto zariadenia dokonalé ako trvalé alebo dočasné bezpečnostné body (strážny stánok – ochranka) na stavbách alebo parkoviskách automobilov, priechodoch alebo kontajnerových pokladniach na zápasy alebo hromadné akcie. Naše vrátnice sú veľmi dobre izolované (v lete chladné, v zime teplé) a vybavené kompletnou elektroinštaláciou (osvetlenie, zásuvky, kúrenie). Aj vrátnice majú rovnako ako iné kontajnery elegantné okná a plné dvere, ako aj prvky vybavenia podľa individuálnych potrieb klienta. Takéto zariadenia je možné vybaviť aj ďalšími oknami, nábytkom, toaletou, umývadlom a inými sanitárnymi zariadeniami.

Vrátnica je výkladnou skriňou spoločnosti

Mobilná brána vrátnice je veľmi dobré riešenie, keď klient potrebuje dočasné zariadenie a keď ho treba presunúť na iné miesto. Tento typ zariadenia by mal byť výkladnou skriňou každej spoločnosti. Relatívne malá plocha miestnosti nás nezbavuje povinnosti starať sa o jej kvalitu a povrchovú úpravu, a preto sú naše kompaktné modulárne vrátnice modulárne vyrobené s dôrazom na každý detail, dokonale zapadajúci do bezprostrednej blízkosti okolie (firmy, úrady, nemocnice, uzavreté miestnosti). sídliská, továrne atď.), tiež vizuálne vylepšujúce priestor, v ktorom sa nachádzajú. Naša štandardná ponuka sa týka predaja zatepleného objektu s kompletnou elektroinštaláciou a kúrením. Na žiadosť zákazníka môžu byť zariadenia predmetom akýchkoľvek úprav – je možné zvoliť si veľkosť a farbu plechov, stien a dverí a ďalšie vybavenie.

Vysoká kvalita a pohodlie – vyberte si chatky / strážne boxy

Ponúkané strážnice / vrátnice sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Predmety sú vyrobené z prvotriednych sendvičových panelov, ktoré sú pokryté pozinkovanými plechmi s polyuretánovým alebo polystyrénovým jadrom alebo minerálnou vlnou. Vďaka inovatívnemu systému spracovania je vrátnice sú vzduchotesné a neexistuje žiadny spôsob, ako k úniku. Naše vrátnice sú prepracované s dôrazom na každý detail. Okrem toho je možné zariadenie vybaviť ďalšími oknami a nábytkom. Vrátnica môže byť tiež vybavená toaletou, umývadlom a iným sociálnym zariadením, ako aj klimatizáciou, roletami a kuchyňou. Tieto typy zariadení poskytujú oveľa lepší pracovný komfort v porovnaní s tradičnými vrátnicami. Okrem toho sa ponúkané zariadenia vyznačujú konkurenčnými cenami. Poskytujeme tiež úplnú podporu pri výbere najlepšej vrátnice . Naše zariadenia sú určite obrovskou úsporou peňazí v porovnaní s tradičnými riešeniami.