Obchodné kontajnery pavilóny

 

Ako nezávislý výrobca moderných sendvičových panelových kontajnerov ponúkame elegantné komerčné kontajnery , ktoré sa vyznačujú solídnym spracovaním a jedinečnou funkčnosťou. Ponúkame celoročné pavilóny, ktoré sú veľmi dobre izolované – v lete chladné a v zime teplé.

kontener handlowy

Obchodné pavilóny – široko používané v obchode

V závislosti na potrebách a povahe podnikania stojí za to zvoliť si zariadenie, ktoré bude čo najviac prispôsobené individuálnym potrebám klienta. V súčasnosti sa obchodné kontajnery čoraz viac využívajú v obchode a využíva ich čoraz viac spoločností. Medzi najdôležitejšie výhody komerčných pavilónov patria okrem iného mobilita, ako aj vysoká estetika a možnosť inštalácie na akýkoľvek typ povrchu. Obchodné pavilóny sú určite jednou z najlepších alternatív nákupu alebo prenájmu nehnuteľností, ktoré je možné úspešne využiť ako predajné miesto. Náš rozsiahly sortiment kontajnerov je mimoriadne rozmanitý a určite splní požiadavky mnohých priemyselných odvetví.

Špecifikácia komerčného kontajnera

Naše kontajnery sú vyrobené zo sendvičových panelov pokrytých pozinkovaným plechom s polyuretánovým alebo polystyrénovým jadrom alebo minerálnou vlnou. Kontajnery sú okrem iného vybavené s oknami, dverami, vetracou mriežkou a kompletnou elektroinštaláciou. Vďaka inovatívnemu systému spracovania sú komerčné pavilóny dostupné v ponuke 100% tesné a nie je možné ich úniku. Ako výrobca komerčných kontajnerov dokážeme ich parametre a vybavenie plne prispôsobiť individuálnym potrebám zákazníka. Na požiadanie okrem iného inštalujeme prídavné žalúzie, alarmy, monitorovacie systémy, klimatizácia, kúrenie, vybavenie kuchyne a kúpeľne a mnoho ďalších prvkov. Okrem toho poskytujeme profesionálne poradenstvo – naši kvalifikovaní zamestnanci pomáhajú pri výbere správneho komerčného kontajnera a poskytujú individuálnu cenovú ponuku.

Prečo sa oplatí staviť na naše komerčné kontajnery?

Naša ponuka komerčných kontajnerov je široká a mimoriadne rozmanitá, takže si každý nájde produkt, ktorý vyhovuje jeho individuálnym potrebám. Obchodné kontajnery sú jednou z lepších alternatív k nákupu alebo prenájmu nehnuteľnosti. Medzi nepochybné výhody pavilónov patrí výrazná úspora peňazí z dôvodu nižších prevádzkových nákladov, možnosti zmeny ich umiestnenia v závislosti od potrieb a možnosti ich využitia v mnohých odvetviach. Môžu sa stať napríklad sídlom spoločnosti. Obchodné pavilóny , ktoré ponúkame, sú oveľa praktickejšie v porovnaní so štandardnými budovami so servisnými funkciami. Celoročné kontajnery, ktoré sú v ponuke k dispozícii, sa vyznačujú spoľahlivosťou, možnosťou rýchlej a rýchlej prepravy, ako aj možnosťou výberu akýchkoľvek rozmerov a farieb podľa individuálnych preferencií zákazníka a rozumných cien.