Stavebné kontajnery

 

Stavebné kontajnery sa najčastejšie zobrazujú ako jednotlivé moduly, ktoré sa používajú predovšetkým na stavbách. Podľa potreby môžu plniť mnoho funkcií. V našej bohatej ponuke nájdete solídne postavené stavebné pavilóny , ktoré spĺňajú všetky požiadavky a sú najvyššej kvality.

kontenery budowlane

Stavebné kontajnery – objekty univerzálneho použitia

Nami ponúkané stavebné pavilóny môžu zamestnanci zo stavebného odvetvia využívať rôznymi spôsobmi. Napríklad pre správnu radu to môže byť ľahko dostupný a funkčný stavebný úrad. Stavebné kontajnery môžu tiež poskytovať sociálne zariadenia pre stavebných robotníkov, napríklad ako šatňa, sklad alebo prístrešok v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok. Pavilóny môžu slúžiť aj ako obytné budovy pre zamestnancov. Pre našich klientov pripravíme kontajner na stavbu podľa individuálnych potrieb, pričom sa postaráme o komplexné vybavenie tak, aby bolo možné ho striktne prispôsobiť konkrétnej funkcii. Ďalej poskytujeme profesionálne poradenstvo – naši kvalifikovaní zamestnanci pomáhajú pri výbere správneho kontajnera, ako aj individuálne ceny a lacná preprava autom s HDS.

Budovanie pavilónov – vysoký komfort a funkčnosť

Konštrukčný kontajner je plne mobilné riešenie, ktoré vyhovuje potrebám zákazníka a je možné ho prispôsobiť každému typu podporovanej investície. Naše pavilóny sú pohodlné a bezpečné zariadenia, ktoré sa vyznačujú vysokou estetikou a veľmi dobrou izoláciou. Ako výrobca stavebných kontajnerov máme vďaka dlhoročným skúsenostiam hotové riešenia, ktoré vyhovejú potrebám aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vytvárame objekty, ktorých priestor je možné ľubovoľne prispôsobiť ich potrebám. Naše stavebné kontajnery sa vyznačujú veľkým dôrazom na detail a vysokým štandardom povrchovej úpravy. Vďaka inovatívnemu systému spracovania sa naše stavebné pavilóny vyznačujú tesnosťou a neexistuje možnosť úniku. Okrem toho sú vybavené kompletnou elektroinštaláciou so žiarovkou, vypínačom, poistkovou skrinkou a zásuvkou.

Vystužená štruktúra a nižšie prevádzkové náklady na stavebné kontajnery

Nami poskytované kancelárske kontajnery sa vyznačujú moderným dizajnom a mimoriadne precíznym spracovaním. Výrobky dostupné v ponuke sú vyrobené zo sendvičových panelov pokrytých pozinkovaným plechom v širokej škále farieb na výber (podľa preferencií zákazníka) s jadrom z polyuretánu, polystyrénu alebo minerálnej vlny. Radi pomôžeme pri výbere optimálneho riešenia pre našich klientov. V závislosti od ich potrieb môžu mať stavebné pavilóny , ktoré vytvárame, rôzne veľkosti. Na želanie zákazníka môžu byť navyše vybavené ďalšími prvkami, ako sú: rolety, ohrievače, alarmy, monitorovací systém, kúpeľňa s WC, sprcha, bojler, umývadlová skrinka, bojler, kuchyňa a ďalšie zaujímavé zariadenia.